27 Eylül 2012 Perşembe

Dacia Sandero Stepway 2013 Özellikleri ve Fiyatı

Hiç yorum yok :
Araba üreticileri hız kesmeden yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. Avrupa pazarında son yılların en büyük küçülmesini yaşayan otomobil piyasası yeni modeller ile durgunluğu aşmaya çalışıyor. Düşük fiyat politikası uygulayan firmalardan birisi olan Dacia, Sandero Stepway 2013 modelini tanıttı. Dacia Sandero Stepway 2013, macera ve özgürlük kokan bir dizayna sahip. Motor koruma kızakları, tavan barları, kromajlı kaplamalar ve egzoz çıkışıyla zenginleştirilen ve güçlendirilen dış tasarımı aynı zamanda çok sayıda sticker çeşidi ile kişiselleştirilebiliyor. Dacia Sandero Stepway 2013 kendilerini kanıtlamış olan Renault motorları, güvenlik donanımları ve karşılaşabileceğiniz tüm yol koşullarının üstesinden gelmeye hazır bir şasi sunuyor.
Yeni tasarım diline göre şekillenen Sandero Stepway 2013 daha fazla kişiselleştirme olanağı sunuyor. Krom kaplamalar, daha sportif çizgiler, iç kısımda genişliği yansıtan ferah bir ortam, geniş yükleme kapasitesi ile kullanıcılara sunuluyor. 
Dacia Sandero Stepway 2013'ün fren sistemi özel bir çalışmaya konu oldu. Dacia Sandero Stepway standart olarak elektronik fren dağıtıcısı, acil fren yardımı (AFU) - Dacia ürün gamında gerçek bir yenilik ! - fonksiyonları ile eşleşen kuşak Bosch 8.1 ABS sistemi ile donatıldı. Bu ABS bloku mükemmel durma mesafeleri ve asimetrik frenlemede büyük bir denge sağlıyor. Dacia Sandero Stepway 2013'te maksimum koruma için arkada 3 kafalık ve 3 adet 3 noktalı emniyet kemeri var. 3 noktalı emniyet kemerleri önde ayarlı dahili güç limitörü ile donatıldı (göğüs kısmını daha iyi korumak için).

Benzinli - 1,6 MPI 90 hp / 64 kW
1.6 benzinli motor, Dacia markasının temel özelliği maliyet, sağlamlık ve bakım kolaylığı kriterlerine mükemmel uyum gösteriyor. Düşük devirde geniş bir kullanım aralığında mevcut olan yüksek torklarıyla dikkat çekiyor.

Dizel - 1,5 dCi 70 hp
Dizel motorizasyonda geçek bir referans olan 1.5 dCi dizel motor dünyanın en yüksek performanslı dizel motorları arasında yer alıyor. 2. nesil Common Rail Turbo Direkt Enjeksiyon ile donatılmış bu motor kullanıcıların yüksek beklentilerini çok az bir yakıt tüketimi ile karşılıyor. 
Aracın baz donanımı 25 bin lira civarında satılmaktadır. En dolusu ise 34 bin lira civarındadır. Hiç yorum yok :

Yorum Gönder