17 Temmuz 2013 Çarşamba

Yeni Kasa Ford Transit Connect 2014 Özellikleri ve Fiyatı

2 yorum :
Ford ailesinin ticari araç ürün gamında amiral gemisi olan Transit Connect 2014 yenilendi. Sınıfında düşük yakıt tüketimi, konforu, güvenlik ve yol tutuşu konularında öne çıkan Ford Transit Conncet özellikleri ile dikkat çekiyor. Sürüş konforu ve yol tutuşunu, dayanıklılık ve sağlamlılığı ile mükemmel bir şekilde birleştiren Transit Connect, yurtiçi ve yurtdışında aldığı pek çok ödülle bunu kanıtlarken, Türkiye’de hafif ticari araç segmentinin en çok tercih edilen modeli olarak biliniyor. Yeniden tasarlanmış ön konsol ve birçok yeni özellik, araç ve müzik sistemi kontrollerini parmaklarınızın ucuna kadar getirirken, yolcular da geniş iç hacim sayesinde daha ferah bir ortamda seyahat edebilir. Ön koltuklar ileri ve geri kaydırılmaktadır. Arka koltuklar ise öne doğru katlanıp devrilerek sabitlenmektedir. Bu sayede çok yönlü kullanım sağlanmaktadır. Sürüş sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı elinizin altında tutmak için çok çeşitli saklama bölmelerinin yanı sıra geniş bir bagaja da sahiptir. Elektrik destekli ABS frenler, daha iyi bir yol tutuş için ESP ve Yokuş Kalkış Desteği sürüş keyfini ve güvenliğini bir adım öteye götürüyor. otomatik kararan iç dikiz aynası ve otomatik yanan ön farlar, yağmur sensörlü silecekler sizin yapmanız gereken işlevleri otomatik olarak yapıyor.
Üç ayrı güçlü ve ekonomik 1.8 litre Duratorq TDCi dizel motor seçeneği bulunmaktadır:
İlki 75PS güç ve 175 Nm tork sağlamakta ve Kısa Şasi modelinde kullanılmaktadır.
İkincisi, 90 PS güce ve 220 Nm torka sahipken üçüncü motor ise daha güçlüdür ve 110 PS güç 280 Nm torka sahiptir. Bu motorların yakıt tüketim değerleri şu şekildedir: 
Duratorq 1.8 TDCi 75PS: 6,3lt
Duratorq 1.8 TDCi 90PS: 6,4lt
Duratorq 1.8 TDCi 110PS: 6lt
Araç Ford Transit Connect Van 2014 ve Ford Transit Connect Kombi olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Ford Transit Connect Van baz modeli 35 bin lira fiyatı ile başlarken Ford Transit Connect Kombi 2014 ün en üst modeli 47 bin lira fiyatı ile satılacaktır. 


2 yorum :